قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی

آقای حاتمی سلام و ضمن عرض خدا قوت به شما و همکارانتان ؛ بخاطر زحماتی که برای تیم فوتبال چوکا چه در فصل گذشته و چه در فصل کنونی کشیده اید کمال قدردانی و تشکر را داریم؛

* وضعیت کنونی تیم فوتبال چوکا را چگونه ارزیابی می کنید ؟

با سلام  وعرض احترام خدمت مخاطبین پایگاه خبری تحلیلی آژیم و ممنون بابت توجهتان به فوتبال تالش . در رابطه با سوالتان باید بگویم، تیم چوکای تالش یکی از تیم های ریشه دار  و پرهوادار کشور بوده و همچنین جز سه تیم پرطرفدار و قدیمی استان گیلان است و در غرب گیلان طرفداران بسیار زیادی داشته و دارد. و جالبتر اینکه هواداران این تیم به محدوده جغرافیایی شهرستان تالش ختم نمی شود و طرفداران زیادی در شهرهایی همچون آستارا،رضوانشهر،ماسال،فومن،شفت و بعضا خارج از استان داراست. متاسفانه هست سال بود که این تیم در لیگ دسته سوم کشور حضور داشت و بارها در تا مرحله انحلال پیش رفت، اما فصل گذشته با کمک دوستان،مدیر عامل محترم جناب آقای هادی صادقی ، حمایت های نماینده محترم جناب آقای شکری و سایر عزیزان این تیم به لیگ دسته دوم کشور صعود نمود.در اینجا هم تشکر ویژه دارم از هیئت مدیره و مدیر عامل تیم چوکا در فصل گذشته. اما امسال هم شروع کار تیم از اواسط تیر ماه بود و مجموعه مدیریتی تیم از اواسط تیرماه کار خود را شروع کرد و چارت باشگاه مشخص شد.در این فصل تصمیم گرفتیم اهداف بلند مدتی را برای تیم چوکا ترسیم کنیم و سعی داشتیم با بهترین شرایط تیم را سازماندهی کنیم.

* وضعیت کنونی چوکا در لیگ چگونه است؟

در پایان هفته هفتم چوکا در رده پنجم جدول قرار دارد، اختلاف امتیاز ما با تیم صدر جدول تنها سه امتیاز است و یک بازی عقب افتاده هم داریم که روز یکشنبه با کاسپین قزوین برگزار می گردد.چنانچه بتوانیم در این مسابقه پیروز شویم، صدر جدول از آن ما خواهد بود.

*در بازی هایی که در تالش برگزار شده است نتایج خوبی کسب نمودید اما متاسفانه در بازی های خارج از خانه بدور از انتظار عمل نمودید! چرا؟ و برای این وضعیت چه تدابیری اندیشیده شده است تا عملکرد بهتری داشته باشید؟

سوال بسیار خوبیه ، این انتقاد را بسیاری از هواداران نسبت به باشگاه دارند. البته این یک سوال فنی است که در اصل سرمربی باید پاسخ بدهد که چرا تیم در بازی های خارج از خانه نتیجه مطلوب را کسب نمی کند! ولی باید توجه داشته باشید به لحاظ مدیریتی باید به کادر فنی و سرمربی فرصت داده بشود. همانطور که در ابتدای عرایضم گفتم ،تیم چوکا ۸ سال از رقابت های لیگ دو دور بوده ، از طرفی بازی های لیگ دو ، بسیار فرسایشی و سطح مسابقات بسیار بالاست و با لیگ یک تفاوتی ندارد. ما از ابتدای فصل کادر مدیریتی و کادر فنی تیم را برای صعود به لیگ یک بستیم اما اینطور نیست که تیم های دیگر بیکار نشسته باشند، تیم هایی که در لیگ دو قراردارند و رقیبان چوکا اند عمدتا تیم های هستند که سال ها تجربه بازی در رقابت های لیگ یک و دو را دارند. به اعتقاد من عدم نتیجه مطلوب در بازی های خارج از خانه برمی گردد به عدم تجربه حضور در لیگ دو و باید فرصت داد. تمام سعی ما این است تا در بازی های خارج از خانه نیز نتیجه بگیریم. هواداران صبور باشند و انتقادات سازنده را ما (کادر مدیریتی) با آغوش باز پذیرا هستیم. مطمئن باشید روند امتیاز گیری ما در باز های خارج از خانه هم آغاز خواهد شد

* پس باید امیدوار باشیم به صعود تیم چوکا به رقابت های لیگ یک ؟

قطعا ؛ تمام تلاش و توان خود را صرف نتایج مطلوب و صعود این تیم به رقابت های لیگ دو خواهیم نمود.از ابتدای فصل نیز زمانیکه آقای رسول زاده مربی پرتوان تیم لیست بازیکنان را به مدیریت باشگاه ارائه نمودند، بنا بر این بود که تیم به لیگ یک صعود نماید و انشااله این اتفاق مبارک با کمک مردم و مسولین رخ خواهد داد.

* در شرایط کنونی مشکلات پیش روی تیم چوکا را چه می دانید ؟

تا قبل از این اتفاقات شرایط و وضعیت فوتبال تالش بسیار نامطلوب بود. نبود زیرساخت های ورزشی کافی و عدم استعداد یابی و.. فوتبال تالش را به قهقرا برده بود. البته این ضعف ها هم اکنون نیز وجود دارد ولی شکر خدا در فصل گذشته و همچنین در فصل کنونی بسیاری از مشکلات این تیم به لحاظ حقوقی ، مالی و مدیریتی با حمایت های مادی و معنوی نماینده محترم و مدیر عامل تیم جناب آقای صادقی و سایر دوستان و همکاران مرتفع گشته است.اما مشکل اصلی نه تنها فوتبال و تیم چوکا بلکه ورزش تالش را نبود زیرساخت می دانم.

 * شرایط مالی تیم به چه صورت است و منابع مالی این تیم چگونه تامین می گردد ؟

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عمده تیم های حاضر در رقابت ها ، از لیگ برتر تا لیگ دسته سه شرایط مالی مساعدی ندارند اما تیم چوکای تالش به حمدلله با توجه به کمک های مالی نماینده محترم تالش جناب آقای شکری و سایر عزیزان جز معدود تیم هایی است که مشکل مالی عمده ندارد و با توجه به جذب بازیکنان حرفه ای که عمدتا سابقه بازی در لیگ یک را دارا هستند ؛ طبق قرارداد تمامی مطالباتشان تا کنون (۱۰ درصد) پرداخت گردیده و تقریبا ۱۵ درصد حقوق کادر فنی و بازیکنان را طی چند روز آینده به حسابشان واریز خواهیم نمود.گمان نمی کنم تیمی در رقابت های لیگ دو حضور داشته باشد که حقوق بازیکنان را پرداخت کرده باشد!

* درادامه کار چطور؟

خب از آنجاییکه ما تیم را برای صعود بستیم و از طرفی هزینه های تیم داری بسیار بالاست و بنده لازم است از این فرصت استفاده می کنم و از مردم و هواداران عزیز خواهش کنم در امر خرید بلیت مسابقات مبادرت ورزیده و از طریق خرید بلیت به باشگاه کمک کنند. درآمد فروش بلیت می تواند بخشی از هزینه های تیم داری را تامین نماید. هزینه بلیت هم خیلی زیاد نیست و اگر هواداران بلیت تمامی بازی ها خانگی را تهیه نمایند مجموعا مبلغ ۳۶۰۰۰ تومان خواهد شد که در مجموع کمک شایانی را به تیم خواهد نمود.

* آیا در فکر جذب اسپانسر هستید ؟

بله، تا کنون با ۲ یا ۳ اسپانسر مذاکره نموده ایم و توافقات اولیه صورت گرفته و امیدوارم در هفته های آتی بتوانیم قرارداد را منعقد کنیم تا اسپاسر نیز بخشی از هزینه های تیم را در ادامه کار پرداخت نماید. چنانچه صاحبان صنایع ، بازاریان و… قصد اسپانسرینگ دارند می توانند با مدیریت تیم تماس حاصل نمایند و در این امر یاور و حامی تیم باشند.

 

* هواداران چگونه می توانند به تیم کمک مالی نمایند؟

در ابتدای فصل ما کانون هواداران را تشکیل دادیم.هواداران عزیز می توانند از طرق مختلف به این کانون کمک نمایند از جمله با افتتاح حساب در بانک کوثر و دریافت کارت هواداری تیم چوکا با عکس و لوگوی این تیم ، مانند بسیای از تیم های پرطرفدار، چنانچه این حرکت بصورت گسترده صورت گیرد می تواند کمک بزرگی به تیم نماید.

 

* جناب آقای حاتمی ، شما به عنوان قائم مقام تیم چوکای تالش چه درخواستی از مردم تالش ، صاحبان صنایع کوچک و بزرگ، بازاریان، پزشکان و همه علاقمندان به تیم چوکای تالش دارید؟

ببینید ، تیم چوکا برای مردم تالش و متعلق به تمام دوستاران و هواداران این تیم می باشد. بنده همینجا از همه کسانیکه برای تیم تلاش کرده و می کنند کمال قدردانی را دارم و دست همه کسانی را که برای تیم زحمت می کشند می بوسم. امروز ما بسیار خوشحال هستیم که توانستیم شور و نشاط ورزشی را به تالش بازگردانیم و نام تالش را در دنیای فوتبال زنده کنیم.قطعا این امر فواید مادی و معنوی بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. بنده از هواداران و فعالان اقتصادی شهرستان های تالش ، رضوانشهر و ماسال خواهشمندم هر طور که می توانند به تیم چوکا کمک کنند، ما در خدمتشان خواهیم بود.پس از سال ها دفتر باشگاه با کمک جناب آقای صادقی افتتاح گردیده و همه عزیزان چنانچه انتقاد و پیشنهادی داشته باشند و یا قصد کمک فکری و مالی به تیم دارند می توانند به دفتر باشگاه مراجعه نمایند.

* در ابتدای بحث از اهداف بلند مدت سخن گفتید ، چه برنامه ای برای پرورش بازیکن ، استعداد یابی و تشکیل تیم های رده پایه دارید؟

سوال بسیار خوبی است ، یکی از مشکلات ورزش تالش عمر کوتاه مدیریتی است به همین خاطر نتوانستیم تا کنون به اهداف بلند مدت و پایه ای فکر کنیم. اما اکنون در تلاش برای تشکیل تیم هایی در رده های پایه هستیم که علاوه براینکه می توانند نیازهای خود تیم را پوشش دهد حتی می تواند محلی برای درآمد باشگاه باشد. امروز در بخش های مختلف تالش تیم هایی در سطح جوانان تشکیل شده است همانند الماس اسالم، شاهد اسالم، نیلرود جوکندان،شهرداری حویق،شهرداری چوبر،پارگام تالش، ملی پوشان تالش و.. که می توانند کمک شایانی به ورزش و فوتبال تالش نمایند، با توجه به اینکه همین تیم ها هم با بحران مالی مواجه هستند.متاسفانه چندروز قبل خبری شنیدم مبنی بر اینکه تیم فوتسال شاهد اسالم بخاطر مشکلات مالی در آستانه انحلال است که این تیم در فصل گذشته نتایج بسیار خوبی کسب نمود و امیدوارم مسولین اسالم توجه داشته باشند تا مشکلات این حل حل شود.

در بحث رده های پایه چوکا هم ما سعی داریم با تشکیل تیم های نوجوانان،جوانان و امیدهای چوکا بازیکنان مستعد تالش را جذب تیم چوکا کنیم و از طریق همین تیم به مدارج بالا در فوتبال ایران برسند.

* در پایان چنانچه بحثی مغفول واقع شده بیان بفرمایید؟

بنده از خبرگزای #آژیم کمال تشکر را دارم که همیشه به فوتبال و ورزش منطقه توجه ویژه ای دارد.همچنین از هواداران خوب تیم و همه عزیزانی که تلاش می کنند برای تیم ،  از فرماندار محترم ، نماینده شهرستان ،مدیر عامل سخت کوش و تمامی مسولین و دست اندرکاران قدردانی می کنم

 

آقای حاتمی ممنو بابت وقتی که در اختیار آژیم قرار دادید

بنده هم از شما و همکارانتان در رسانه آژیم تشکر می کنم

 

مصاحبه : سرویس ورزشی آژیم

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد-
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد -
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد-

پایگاه خبری تحلیلی آژیم | رسانه نواندیشان گیلان | آژیم ؛ رسانه نواندیشان گیلان